Yatırım Danışmanlığı

Mutlak Başarı Odaklı

Hangi risk anlayışına sahip olursanız olun, Re/Team ile yatırım piyasalarında artık yalnız değilsiniz. Sizi, temelinde çeyrek asırlık tecrübemizin ve güçlü yerli sermaye yapımızın yer aldığı Yatırım Danışmanlığı hizmetimiz ve yatırım çözümleri ile tanışmaya davet ediyoruz. Yatırım Danışmanlığı hizmetlerimiz, risk profiliniz ve getiri hedefleriniz doğrultusunda, para ve sermaye piyasası araçları ile bunları ihraç eden ortaklık ve kuruluşlar hakkında yorum ve tavsiyelerini sizinle paylaşıyor, yatırım kararlarınızı alırken size yalnız bırakmıyor.

Profesyonel & Bilimsel

Uygunluk ve yerindelik testleri sonrası belirlenmiş risk profillerine ve beklentilerine uygun yatırım danışmanlığı hizmeti çerçevesinde müşterilerimize kararlarında yol göstermekte ve dijital çağın imkanlarından en iyi şekilde yararlanarak yatırımcılarımıza bilgi birikimimizi aktarmanın yanısıra, yatırım ihtiyaçlarına yönelik kişiye özel ürünler de oluşturmaktayız.
+ 0
BAŞARILI YATIRIM
% 0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
5/5
+ 0
KURUMSAL MÜŞTERİ

Güven

Karşılıklı güven esaslı tüm hizmetlerimizde rakamsal ve getirisel şeffaflık sunuyoruz.

Tecrübe

Gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı hizmetlerimizde tecrübe odaklı çalışıyoruz.

Profesyonellik

Kurumsal ve kişisel portföyümüzde öncelikli prensibimiz profesyonelliktir.

Profesyonel Çözümler

Yatırım danışmanlığı hizmetlerinde çıkarlarınızı göz önünde bulunduruyor ve maksimum getiri odaklı çalışıyoruz. Taşınmazınızın tam değerini bulması ve değişen çevresel faktörlerden maksimum faydayı sağlaması amacı ile 10 yılı aşkın süredir sektörde hizmet sunuyoruz.

Tecrübe ve bilginin sağladığı imkanlarla, gerek kiracı gerek mülk sahibi gerekse de yatırımcı açısından her yönden araştırılmış, avantaj ve dezavantajları açıkça tanımlanmış taşınmazların ve yatırımların fiyat seviyelerini ve getirilerini hatasız tespit ediyor tarafların hakkını korumayı amaçlıyoruz.