Gayrimenkul Danışmanlığı

Profesyonel Danışmanlık

Gayrimenkul alım, satım, kiralama işlemlerinde ya da gayrimenkul için ihtiyaç olan finansman eksiğini giderirken bir gayrimenkul danışmanına ihtiyaç duyulur. Gayrimenkul danışmanlığı ile birlikte en doğru kararları vermeniz sağlanır ve size uygun olan gayrimenkul ihtiyacının giderilmesi sağlanır. Gayrimenkul danışmanları, gerekli olan tüm mevzuatları bilir ve idari işlemler hakkında bilgi sahibidir. Gayrimenkul işlemleri sürecinde yanınızda bir gayrimenkul danışmanının olması büyük önem taşımaktadır. Güvenli bir şekilde gayrimenkul alıp satabilirsiniz, finansman sunabilirsiniz ya da temin edebilirsiniz. İlgilenmeniz gerek birçok mevzuatı inceleyip gerekli araştırmaları yaparak hızlı bir şekilde süreci tamamlamanızı sağlarlar. Bu sayede zaman kaybetmeden istediğiniz gayrimenkul işlemlerini yapabilirsiniz.

Güven & Yüksek Getiri

Sahip olduğunuz gayrimenkuller, birer yatırım aracı olarak bugününüzde ve yarınınızda sizin için değerli bir yere sahiptir. Bu nedenle gayrimenkullerinizin alım işleminde, satım işleminde ve kiralanmasında doğru bir şekilde işlem yapmanız gerekir. Doğru İşlemlerin yapılması için gayrimenkullerinizin hak ettiği şekilde değerlendirilmesi gerekir. Bu noktada firmamız tarafından tüm müşterilerimizin doğru bir gayrimenkul danışmanlığı alabilmesi adına çalışmalar yürütmekteyiz. Ev, dükkan, arsa, bağ, bahçe ve tarla gibi sizin için önemi bulunan gayrimenkullerin gerçek değeri ile alım satım işlemlerinin ve kiralama işlemlerinin gerçekleştirilmesi için danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. En karlı yatırım fikirlerini sağlamak açısından sizlere bilgilendirme ve yönlendirme sunarak sahip olduğunuz gayrimenkulleri değerli bir hale getiriyoruz.

Re/Team Güvencesiyle

Ev, arsa ve dükkan gibi kentlerde bulunan değerli gayrimenkul yatırımlarınız ileriye dönük olarak ailenize ve size yaşam boyunca birer güvence oluşturacaktır. Bu neden ile aileniz için önemli olan bu güvencenin doğru bir şekilde değerlendirilmesi ve bu yatırım üzerinden kar elde edilmesi aile bütçeniz için de önemli bir konudur. Bu konuda en karlı işlemleri gerçekleştirebilmek için ve tüm işlemlerde iç rahatlığıyla davranabilmek adına firmamızın gayrimenkul danışmanlığı hizmetinden faydalanmanız tüm yatırımlarımızı değerli kılacaktır. Sizin sadece firmamızın sunmuş olduğu hizmetlere güvenmeniz ve sahip olduğunuz gayrimenkulün en doğru şekilde değerine ulaşacağına emin olmanız yeterli olacaktır.
+ 0
BAŞARILI ALIM & SATIM
% 0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
5/5
+ 0
KURUMSAL MÜŞTERİ

Güven

Karşılıklı güven esaslı tüm hizmetlerimizde rakamsal ve getirisel şeffaflık sunuyoruz.

Tecrübe

Gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı hizmetlerimizde tecrübe odaklı çalışıyoruz.

Profesyonellik

Kurumsal ve kişisel portföyümüzde öncelikli prensibimiz profesyonelliktir.

Profesyonel Çözümler

Alım & satım ve kiralama hizmetlerinde çıkarlarınızı göz önünde bulunduruyor ve maksimum getiri odaklı çalışıyoruz. Taşınmazınızın tam değerini bulması ve değişen çevresel faktörlerden maksimum faydayı sağlaması amacı ile 10 yılı aşkın süredir sektörde hizmet sunuyoruz.

Tecrübe ve bilginin sağladığı imkanlarla, gerek kiracı gerek mülk sahibi gerekse de yatırımcı açısından her yönden araştırılmış, avantaj ve dezavantajları açıkça tanımlanmış taşınmazların ve yatırımların fiyat seviyelerini ve getirilerini hatasız tespit ediyor tarafların hakkını korumayı amaçlıyoruz.